Ofisiniz sizin dünyanız...

Ve sizin dünyanızda her küçük detay, çok büyük farklar yaratır. Renowa Ofis Mobilyaları karakterinizi en iyi tarif edecek ofisleri hazırlar. Limitsiz mobilya parçaları sayesinde sizin adınıza konuşacak bir ofise sahip olabilirsiniz.

HİKAYEMİZ

Elisse Mobilya, 20 yılı aşan bilgi ve tecrübenin sonucunda Renowa markasıyla Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur ve ofis mobilyası konusunda farklı tasarımlarıyla siz değerli müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Bursa Gemlik’te bulunan liman sayesinde Renowa, uluslararası taleplere hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. Renowa bünyesinde şirketlere özel çalışma alanları, depolama, oturma grupları ve bölücü paneller gibi geniş çaplı ürünler bulundurmaktadır. Misyonumuz, kişilere özel verimli ve akıllı çalışma alanları yaratmaktır. Firmanın öncelikli hedeflerini kalite, zamanında teslim ve satış sonrası hizmet oluşturmaktadır.

TASARIM ve ÜRETİM

Renowa üretimde kullandığı malzemelerin uluslararası norm ve standartlara uygun, sertifikalı, geri dönüştürülebilir ve doğa dostu olmasına dikkat etmektedir. Üretim teknolojisi daha az atık maddenin kullanımına ve hammaddelerin verimli kullanılmasına fayda sağlamaktadır. Ünlü tasarımcılar ve Renowa Tasarım Ekibi ile şık ve işlevsel mobilyalar tasarlayan Renowa, yenilikçi çizgisini koruyarak çalışma alanlarına değer katmak için sürekli bir gelişim halindedir. Koleksiyonları, stilleri ve benzersiz teknik özellikleri ile kendilerine özgüdür. Yurt içinde bayi ağı kurarak hizmet veren Renowa, yurtdışında da birçok noktada adını duyurmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde var olan ihracat kapasitesini hızla artırmaktadır. Belirlediği bölgelerdeki potansiyelini artırmak için satış, üretim ve teslimatta sorunsuz hizmet prensibi benimsemiştir. Üretim sürelerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeye devam etmektedir.

KALİTE ve ÇEVRE

Renowa, üretim alanında çevreye ve insan sağlığına duyarlı, güvenli bir çalışma alanı oluşturma ilkesine uyulmaktadır. Renowa, doğal kaynakların ve çevrenin korunmasına bağlı olarak üretim sürecini yönetir ve ayrıca geri dönüştürülebilir ürünlerin kullanımına öncelik vererek çevreye zararı az olan ürünler geliştirir. Aynı zamanda üretimde geri dönüşümlü ambalaj malzemeleri de kullanılmaktadır. Renowa, kalite kontrolüne her zaman en üst düzeyde dikkat gösterir. ISO 9001: 2008 belgesine sahiptir ve tüm sertifikaların ürün gamına uygun olmasını ilke edinmiştir.

© RENOWA 2018 Tüm hakları saklıdır.

Türkçe